Skip Navigation Links.

Më të rejat

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 4 од 7
NE-BTHS03
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: HPBT8053BK

Kufje, bluetooth, mikrofon, me bateri te integruar.

34,4
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
RAACO-TB04
Informata të shpejta
(0)

Kuti për vegla, e plastikes, 239 x 474 x 248 mm, e kalter.

48,19
Më shumë
Dërgesa Falas
w
RAACO-TB01
Informata të shpejta
(0)

Kuti për vegla, plastikes, 228 x 476 x 230 mm, e kalter.

32,44
Më shumë
Dërgesa Falas
w
FLUKE MS-POE-KIT
Informata të shpejta
(0)
PoE Cable Verifier, MicroScanner, Fluke Network Tester, Voice, Data, Video
1.731,18
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
NETAL.LR10G-100K
Informata të shpejta
(0)

Tester i rrjetit LAN, Smart, Coax, Optike, WiFi, deri 10G.

6.639,36
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
BN-LAMP07
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: BN-1173070010

LED Dritë, Rimbushëse, 950lm, 10 W

43,24
Më shumë
Dërgesa Falas
w
PKT-P5002
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: P 5002
Tester, LED Backlight, Zener Diode, Electrolytic Capacitors, 0:300 V DC
76,1
Më shumë
Dërgesa Falas
w
LGT-MX MASTER/MG
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: 910-005695
MOUSE WIRE.BLT.LAS.ANYW.-GY MID
121,87
Më shumë
Dërgesa Falas
w
MAGNET 16 X4.5
Informata të shpejta
(0)
MAGNET 16x4.5mm, Neodymium,N75
4,66
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
MAGNET 16X11.5
Informata të shpejta
(0)
MAGNET 16x11.5mm, Neodymium,N95
8,37
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
NE-HM053
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: HCMSG100

Masazhues per trup, 6 mode te masazhes, me 4 pjese perberese, E zeze / Hiri

63,66
Më shumë
Dërgesa Falas
w
FLUKE IRR1-SOL
Informata të shpejta
(0)
Metër Luks, Tester, Dritës
381,64
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
COMET M1200E
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: M1200E

Matës i temperaturës i dores. Logger, 4 kanalesh, USB, termokupler.

570,32
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
COMET T3113D
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: T3113D

Matës i temperaturës dhe lagështisë, Comet T3113D, 4..20mA

270,92
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
NE-BLDPRESS01
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: HCBL400WT

Matës i tensionit të gjakut, i bardhe.

29,48
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.