Skip Navigation Links.

Më të rejat

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 2 од 7
ARD-AKX00014
Informata të shpejta
(0)

Arduino Kompleti Shkencor i Laboratorit të Fizikës, AKX00014

248,57
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
GB-CAB063/0.2
Informata të shpejta
(0)

Audio kabell, AUX Cable, 3.5 mm Mashkull to 6.35 mm Femer, 0.2 m

2
Më shumë
Dërgesa Falas
w
LGT-AREC01
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: 980-000912

Audio pranues Logitech, bluetooth, 3.5mm

46,11
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
HM-0025/SS2
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: PEBL130CWT2

Batanije elektrike, ngjyrë hiri, 140 x 160 cm.

68,85
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
HM-0024/S2
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: PEBL120CWT2

Batanije elektrike, e bardhë, 140 x 160 cm.

58,98
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
GP-18650
Informata të shpejta
(0)

Bateri litium-ion, 3.6 V, 18650, 2600 mAh

18,67
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
NE-CB02
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: CBAG110BK

Çantë për kamera, 3.5x12x7 cm

9,82
Më shumë
Dërgesa Falas
w
NE-CB01
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: CBAG400BK

Çantë per kamera, 15x41x29 cm.

63,66
Më shumë
Dërgesa Falas
w
ZD-8951/SS
Informata të shpejta
(0)
SOLDER STAN.23W Reg.-Mini+Fume
98,07
Më shumë
Dërgesa Falas
w
COMET H6520
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: H6520
Detektor i Gas, CO2, Temperature, Lagështia, Ethernet, 2000ppm, -30 to 80 °C, 0 - 100 % Rh
637,01
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
FLUKE T6-1000PRO
Informata të shpejta
(0)
Detektor i Elektrik, Bypolar, 200A, 1000 V, 100 kR
353,8
Më shumë
Dërgesa Falas
w
NE-GD03
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: DTCTCO20WT

Detektor i gasit, CO Alarm.

39,31
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
NE-GD02
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: DTCTCO40WT

Detektor i gasit, CO Alarm.

32,44
Më shumë
Dërgesa Falas
w
PKT-P1096
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: P 1096

Detektor i tensionit, 2 pole, 6-1000V, 0 - 2kΩ

91,17
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
NE-LAMPW02/PIR
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: WIFILOFS20FBK

Drite e mencur reflektuese, me senzor dhe WiFi

34,4
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.