Skip Navigation Links.

Më të rejat

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 5 од 7
LEP-0395
Informata të shpejta
(0)
PACK.MULT+SOLDER+TWEEZER+LENS+..
54,01
Më shumë
Dërgesa Falas
w
SR 971/25W
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: SR-971 / 25W
Letkoni, 20 W
18,83
Më shumë
Dërgesa Falas
w
COMET T3113D
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: T3113D

Matës i temperaturës dhe lagështisë, Comet T3113D, 4..20mA

270,92
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
FLUKE IRR1-SOL
Informata të shpejta
(0)

Matës solar i rrezatimit, 0 deri 1400 W/m²

381,64
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
PKT-P2005A
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: P 2005 A
Multimetër Digjital, 600V, 10A, 1KHz, 2MΩ, 200µF
55,36
Më shumë
Dërgesa Falas
w
PKT-P4395
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: P 4395

Multimetër digjital, 600V, 400mA, 100MHz, 40MΩ, test i izolimit.

305,91
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
PCW02B
Informata të shpejta
(0)

Multimetër digjital 600V AV/DC, 600mA AC/DC, 60MΩ, 6mF, 10MHz, Smart.

37,79
Më shumë
Dërgesa Falas
w
MASTECH MS8301D
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: MS8301D

Multimeter digjital, 600V AC/DC, 10MΩ, 3kHz, SMART.

33,51
Më shumë
Dërgesa Falas
w
MASTECH MS8239C
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: MS8239C

Multimeter digjital, 600V AC/DC, 10A AC/DC, 40Mµ, 100uF, -20:1000C.

29,12
Më shumë
Dërgesa Falas
w
W8-12118L/R
Informata të shpejta
(0)

Ndërprerës Rocker, DSDT, 16A, 250 V, i gjelber, me drite.

4,47
Më shumë
Dërgesa Falas
w
NE-HDMISW03/5
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: VSWI3475AT
HDMI SPLT. 1/5p,F/F,v1.4,4K/60Hz
47,16
Më shumë
Dërgesa Falas
w
JT-DSO138
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: DSO-138

Oshiloskop, 1kanal, 200KHz, 1 MSa/s.

49,59
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
JT-SCOPEMEGA50
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: JT-ScopeMega50

Pc oshiloskop, SCOPEMEGA50, 2x48MHz.

127,65
Më shumë
Dërgesa Falas
w
CRCM SPENCER
Informata të shpejta
(0)

Pako zhvillimore edukative, Asistencë e zërit.

87,65
Më shumë
Dërgesa Falas
w
JT-VAX1030
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: COM-VAX1030
Multimeter, 100V-DC, 30A-DC,200kW, 4000kWh, 2000kAh, Temperature
54,41
Më shumë
Dërgesa Falas
w
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.