Skip Navigation Links.

Më të rejat

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 4 од 7
FLUKE 714B
Informata të shpejta
(0)

Kalibrues i temperaturës, thermocouple, source, measure.

1.461,6
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
NE-BTHS03
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: HPBT8053BK

Kufje, bluetooth, mikrofon, me bateri te integruar.

34,4
Më shumë
Dërgesa Falas
w
RAACO-CASE04
Informata të shpejta
(0)

Kuti për ruajtje, 9 ndarje, 240 x 195 x 43 mm

11,81
Më shumë
Dërgesa Falas
w
RAACO-TB04
Informata të shpejta
(0)

Kuti për vegla, e plastikes, 239 x 474 x 248 mm, e kalter.

48,19
Më shumë
Dërgesa Falas
w
RAACO-TB01
Informata të shpejta
(0)

Kuti për vegla, plastikes, 228 x 476 x 230 mm, e kalter.

32,44
Më shumë
Dërgesa Falas
w
FLUKE MS-POE-KIT
Informata të shpejta
(0)
PoE Cable Verifier, MicroScanner, Fluke Network Tester, Voice, Data, Video
1.731,18
Më shumë
Dërgesa Falas
w
NETAL.LR10G-100K
Informata të shpejta
(0)

Tester i rrjetit LAN, Smart, Coax, Optike, WiFi, deri 10G.

6.639,36
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
PKT-P5002
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: P 5002
Tester, LED Backlight, Zener Diode, Electrolytic Capacitors, 0:300 V DC
76,1
Më shumë
Dërgesa Falas
w
PKT-P5144
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: P 5144

Matës diferecial i presionit, 200mBar.

0
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
FLUKE IRR1-SOL
Informata të shpejta
(0)
Metër Luks, Tester, Dritës
381,64
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
COMET M1200E
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: M1200E

Matës i temperaturës i dores. Logger, 4 kanalesh, USB, termokupler.

570,32
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
COMET T3113D
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: T3113D

Matës i temperaturës dhe lagështisë, Comet T3113D, 4..20mA

270,92
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
NE-BLDPRESS01
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: HCBL400WT

Matës i tensionit të gjakut, i bardhe.

29,48
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
LGT-MX MASTER/GY
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: 910-005696

Maus pa tela Logitech MX Master, laserik, i zi.

121,87
Më shumë
Dërgesa Falas
w
NE.P.SUP.08/B
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: CCPDL20W111BK

USB Mbushës  në makinë, 3A, 1 dalje, kabllo ndriquese, 20W, PD 3.0, i zi.

24,57
Më shumë
Dërgesa Falas
w
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.