Skip Navigation Links.

Më të rejat

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 3 од 7
3DHUB FL.PLA/R
Informata të shpejta
(0)

Filament për printer 3D, 1.75mm, ABS, e zeze, 255°C

19,95
Më shumë
Dërgesa Falas
w
3DHUB FL.ABS/W
Informata të shpejta
(0)

Filament për printer 3D, 1.75mm, ABS, i bardhe, 255°C

17,55
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
3DHUB FL.PETG/G
Informata të shpejta
(0)

Filament për printer 3D, 1.75mm, PETG, i gjelber, 250°C

19,15
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
FLIR C3X
Informata të shpejta
(0)
TESTER-TERM.CAM.128x96-Mini/Po
661,53
Më shumë
Dërgesa Falas
w
FLIR ONE PRO-USB
Informata të shpejta
(0)
528,96
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
FLIR T865 24°
Informata të shpejta
(0)
TESTER-IR.CAM.1024x768,25mK
29.578,84
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
FLIR T840 24°
Informata të shpejta
(0)
TESTER-IR.CAM.1024x768,25mK
20.877,68
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
STAN.FLUX P770
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: STANNOL 142306

Fluks i lengshem, OR L0, 25l.

509,1
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
JT-DPM8624
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: JT-DPM8624

Furnizues i rrymës modular, 1 kanal, 60VDC, 24A, laborator.

115,04
Më shumë
Dërgesa Falas
w
PKT-P6215
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: P 6215

Furnizues i rrymës në laborator, 4 kanale, 30 VDC, 5A, 345W

521,52
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
NE-CAB037/2.7
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: UC3238-AT
CABLE USB-C.-M/HDMI-M 2.7m,4K/60
43,24
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
JT-PSG9080
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: JT-PSG9080

Gjenerues i programueshem i funksioneve valore PSG9080, 2x80MHz.

252,13
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
MASTECH MS6818
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: MS6818

Gjurmues i kabllove dhe metaleve.

147,11
Më shumë
Dërgesa Falas
w
WD-BFTM-0040
Informata të shpejta
(0)
"External Hard Disk, 2.5"", USB-C, 4 TB, Silver"
215,43
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
WD-BZGE-0020
Informata të shpejta
(0)

Hardisk i jashtem, 2.5", USB 3.1, 2TB, i zi.

149,14
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.