Lajmet & Ngjarjet

Matjen në kaldaja të vogël: Efikasiteti i emetimit dhe djegia

27.09.2018

Workshop

 

Workshop: DEVELOPMENT MICROPROCESSOR SYSTEMS

21.08.2018

Delivery of the latest, practical information, based on the modernization of the society through specialized, practical-education.

Educational workshop held: DEVELOPMENT MICROPROCESSOR SYSTEMS

21.08.2018

On June 14, 2018 we realized the workshop Development Microprocessor Systems.

Radiodetection Workshops, March 2016

09.04.2016

Në periudhën nga 21.03 – 25.03 për here të tretë është realizuar wokrshopi Radiodetection – një ngjarje për zgjerim të njohurive në fushën e gjurmimit të kabllove dhe gypave nëntokësorë dhe komplet regjistrimin e infrastrukturës nëntokësore.

Cilësia e energjisë, Teknologjitë inovative të cilat mund të iu ndihmojnë

09.02.2016

…Në bashkëpunim me ELSPEC – prodhuesin e teknologjisë për monitorimin e cilësisë së energjisë, iu prezantojmë

- Seminarin professional pa pagesë -

Lajmet e fundit
27.09.2018
Matjen në kaldaja të vogël: Efikasiteti i emetimit dhe djegia

Workshop

 

...
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.