Skip Navigation Links.
free deliveryALB
Eksterni bateriiALBArduino i protoboardi ALBRaspberry PI3 ALBHobby_KS_alb_eurOL_KS_alb_eurwerma_ks_eurvelleman_ALalarmi_KSLetkumiKalajALB
Produktet e fundit 100 më të rejat
 
59,71
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
paketiKOS_al
plavi artikli_kos_alb_eur
Lajmet e fundit
27.11.2018
Aktivitetet finale projekt – “Teknologjia me ju”

Aktivitetet finale nga ngjarja e organizuar nga Loging Electronics – ...

 

Dergesa gratis

 


Si përzgjidhet porosia?


 

 

 

Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.