Më të rejat: Pajisje për ngjitje

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 1 од 7
WEL.51303199
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: T0051303199

Pastrues për maje të letkonit.

10,8
Më shumë
Dërgesa Falas
w
IND-PASTE2
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: Solder paste-500G [kg]

Paste per saldim bazuar ne kalofonium me aktivatore organik, i aplikueshem ne baker dhe siperfaqe te niklit.

9,49
Më shumë
Dërgesa Falas
w
TIND-IND1 500GR
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: SN60PB40-1,50-500G

Kallaj për saldim, 1,5mm, 500gr.

17,95
Më shumë
Dërgesa Falas
w
TIND 500GR
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: SN60PB40-0,70-500G

Kallaj për saldim, 0,7mm, 500gr.

21,54
Më shumë
Dërgesa Falas
w
KN-528100
Informata të shpejta
(0)

Mbajtës i komponenteve SMD.

1,46
Më shumë
Dërgesa Falas
w
IND-AMCL1
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: SALMIAK [pc]

Gur për pastrimin e majave të salduesit, me bazë të kloridit të amonit.

2,55
Më shumë
Dërgesa Falas
w
SR SH-60/SO
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: SH-60

Pompë desalduese me nxehës për desaldim të komponenteve elektronike.

9,49
Më shumë
Dërgesa Falas
w
HQ-DES.PUMP01
Informata të shpejta
(0)

Pompë desalduese, 195mm.

3,18
Më shumë
Dërgesa Falas
w
WELL. PH1201ESD
Informata të shpejta
(0)

Mbajtëse për dorezë salduese Weller: EC1201P, EC1204P, EC1201A, TC201T.

9,83
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
WEL.LW25
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: T0054002799

Fluks i lëngshëm, 25ml.

3,26
Më shumë
Dërgesa Falas
w
WEL.LF25
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: T0054002699

Pastë për saldim, kuti, 20gr.

3,26
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
WEL.51383199
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: T0051383199

Fluks i lengshem (100ml) per pikje te shpejt se eficiente te komponenteve elektronike.

21,75
Më shumë
Dërgesa Falas
w
HQ-SOLDER/H3EC
Informata të shpejta
(0)

Mbajtëse për dorezë të salduesit me sfungjer.

4,29
Më shumë
Dërgesa Falas
w
WEL.KH6
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: T0051500699

Pjesë shtesë sigurie për dorezë salduese Weller W101.

8,79
Më shumë
Dërgesa Falas
w
WEL.PS200A
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: PS200A

Pompë desalduese manuale, 200mm.

84,66
Më shumë
Dërgesa Falas
w
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.