Skip Navigation Links.

USB-C kabllo dhe konvertues

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 1 од 2
NE-CAB009
Informata të shpejta
(0)

Adapter kabell tipi USB-C / HDMI femer.

25,53
Më shumë
Dërgesa Falas
w
NE-CAB010
Informata të shpejta
(0)

Adapter kabell tipi USB-C / VGA femer.

25,52
Më shumë
Dërgesa Falas
w
CLCT-C025/1
Informata të shpejta
(0)
CABLE ADAP.USB-C./USB3.0 1m
19,61
Më shumë
Dërgesa Falas
w
GB-USBDOCK10
Informata të shpejta
(0)

USB-C docking station me HDMI, LAN, USB, SD slot

67,73
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
IB-DK2102-C
Informata të shpejta
(0)

Docking station USB-C me HDMI, VGA, mDP, LAN, USB, USB-C, SD slot.

127,04
Më shumë
Dërgesa Falas
w
IB-DK403-C
Informata të shpejta
(0)

Docking station USB-C me HDMI, VGA, LAN, USB3.0

75,11
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
NE-DOCK01
Informata të shpejta
(0)

Doking stacion me USB-C dhe me porte tjera si : HDMI, VGA, DP, LAN, USB, USB-C, RJ45, 3.5mm.

149,01
Më shumë
Dërgesa Falas
w
GB-CAB025/2B
Informata të shpejta
(0)
CABLE ADAP.USB-C./USB A 2m-B
7,74
Më shumë
Dërgesa Falas
w
GB-CAB025/3W
Informata të shpejta
(0)
CABLE ADAP.USB-C./USB A 3m-W
8,38
Më shumë
Dërgesa Falas
w
GB-USBAD2
Informata të shpejta
(0)
CONV.USB-C>DVI, Mac-W
33,89
Më shumë
Dërgesa Falas
w
GB-CAB042/1B
Informata të shpejta
(0)

Kabell per Apple USB-C, per te dhena dhe furnizim me energji elektrike.

16,71
Më shumë
Dërgesa Falas
w
GB-CAB042/2B
Informata të shpejta
(0)

Kabell per Apple USB-C, per te dhena dhe furnizim me energji elektrike.

19,66
Më shumë
Dërgesa Falas
w
GB-CAB042/0.5W
Informata të shpejta
(0)

Kabell per Apple USB-C, per te dhena dhe energji elektrike.

14,77
Më shumë
Dërgesa Falas
w
GB-CAB042/2W
Informata të shpejta
(0)

Kabell per Apple USB-C, per te dhena dhe per furnizim me energji elektrike.

19,66
Më shumë
Dërgesa Falas
w
GB-CAB053
Informata të shpejta
(0)

Kabllo / Adapter e Audios USB-C mashkull / 3.5mm femer + USB-C femer.

6,83
Më shumë
Dërgesa Falas
w

 

 

Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.