lentaTraki_AL
Skip Navigation Links.

10% sale on soldering equipment

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 1 од 2
ERSA RDS80
Informata të shpejta
(0)
SOLDER STAN. 60W Reg.Skala
269,12
Më shumë
Në stok
w
ZD-912/SRS
Informata të shpejta
(1)

Saldues dhe desaldues me stacion

206,63
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
ZD-8906L/SS
Informata të shpejta
(0)

Saldues digjital me stacion, 48W.

31,75
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
ZD-8915/DS
Informata të shpejta
(0)

Stacion desaldimi me LCD ekran dhe temperature digjitale.

147,59
Më shumë
Në stok
w
WEL.WX1010
Informata të shpejta
(1)
Kodi: T0053417699N+T0052920299N

Stacion saldues me mikroprocesor për rregullimin e temperaturës, me kontrollë përmes prekjes së ekranit dhe me fuqi 120W.

812,17
Më shumë
Në stok
w
WEL.WT1010 SET
Informata të shpejta
(0)
Kodi: T0053436699N

Stacion saldimi me nje kanal dhe fuqi 90W, perfshire dorezen WTP90 dhe dorezen e sigurise WSR200.

532,82
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
WEL.WT1013 SET
Informata të shpejta
(0)
Kodi: T0053441699N

Stacion saldimi me nje kanal dhe fuqi 90W, perfshire dorezen WP80 dhe dorezen e sigurise WSR201.

461,96
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
ZD-99/SS
Informata të shpejta
(0)

Stacion saldimi me rregullim te temperatures ne menyre analoge, 48W.

19,95
Më shumë
Në stok
w
ZD-929B/SS
Informata të shpejta
(0)

Stacion saldimi me rregullim te temperatures analog.

47,07
Më shumë
Në stok
w
SR SL-20
Informata të shpejta
(0)
Kodi: SL-20

Stacion saldimi me rregullim analog te temperatures.

61,43
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
HQ-SOLDER/30
Informata të shpejta
(0)

Stacion saldimi me rregullim analog dhe rregullim te temperatures ne menyre digjitale.

63,66
Më shumë
Në stok
w
SR SL-30
Informata të shpejta
(0)
Kodi: SL-30

Stacion saldimi 50W me temperaturë të kontrolluar të saldimit dhe LED tregues të temperaturës.

83,77
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
WEL.WS81
Informata të shpejta
(0)
Kodi: T0053250699

Stacion saldimi me kontrollim te temperatures ne menyre analoge , 80W.

357,03
Më shumë
Në stok
w
ZD-982/SRS
Informata të shpejta
(0)

Stacion saldimi dhe desaldimi

206,63
Më shumë
Në stok
w
WEL.WX1011
Informata të shpejta
(1)
Kodi: T0053419699N

Stacion saldimi digjital me mikroprocesor te rregullim te temperatures, me ekran te ndjeshem ne prekje per kontrollim dhe fuqi 40W.

869,41
Më shumë
Në stok
w

 

 

Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.