free deliveryALB
Skip Navigation Links.

Large Selection of Safety Devices

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 1 од 2
SAS-APW30
Informata të shpejta
(0)

Alarm i lëvizjes për mur, 110dB.

24,57
Më shumë
Dërgesa Falas
w
SAS-APC30
Informata të shpejta
(0)

Alarm i lëvizjes për tavan, 110dB.

20,82
Më shumë
Dërgesa Falas
w
SAS-AMB30
Informata të shpejta
(0)

Alarm për bicikletë 130dB

30,16
Më shumë
Dërgesa Falas
w
SAS-DUMMYCAM30
Informata të shpejta
(0)

Dummy kamerë

14,76
Më shumë
Dërgesa Falas
w
SAS-DUMMYCAM50
Informata të shpejta
(0)

Dummy kamerë

12,57
Më shumë
Dërgesa Falas
w
SAS-DUMMYCAM60
Informata të shpejta
(0)

Dummy kamerë

12,57
Më shumë
Dërgesa Falas
w
SAS-DUMMYCAM25
Informata të shpejta
(0)

Dummy kamerë

20,63
Më shumë
Dërgesa Falas
w
SAS-WDB212
Informata të shpejta
(0)

Interfon pa tela, 80dB.

28,5
Më shumë
Dërgesa Falas
w
SAS-WDB202
Informata të shpejta
(0)

Interfon pa tela, 85dB.

18,67
Më shumë
Dërgesa Falas
w
SAS-WDB203
Informata të shpejta
(0)

Interfon pa tela, 80dB.

20,63
Më shumë
Dërgesa Falas
w
SAS-WDB302
Informata të shpejta
(0)

Interfon pa tela, 70dB.

14,74
Më shumë
Dërgesa Falas
w
SAS-WDB301
Informata të shpejta
(0)

Interfon pa tela, 85dB.

16,7
Më shumë
Dërgesa Falas
w
SAS-IPCAM360W1
Informata të shpejta
(0)

Ip kamerë sigurie e brendshme

67,81
Më shumë
Nuk ka në stok
w
TPL-NC200
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: NC200

Ip kamerë e brendshme per siguri

54,07
Më shumë
Dërgesa Falas
w
SAS-IPCAM180W1
Informata të shpejta
(0)

Ip kamerë sigurie e brendshme

43,88
Më shumë
Dërgesa Falas
w

 

 

Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.