besplatna online alb
Skip Navigation Links.

USB-C kabllo dhe konvertues

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 1 од 2
GB-PBANK14/10
Informata të shpejta
(0)
Bateri e Jashtme, Univerzale, 3 A, 10 Ah, Wireless Charger, 2 x USB, USB-C, QC3
34,31
Më shumë
Dërgesa Falas
w
SWX-CH015WH
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: CH-015WH
USB Adapter i Rrymës, 4.8 A, 2 Dajlet, 1x USB, 1x USB-C, Bardhë
13,57
Më shumë
Nuk ka në stok
w
SWX-CH015BL
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: WCHAU483ABK
USB Adapter i Rrymës, 4.8 A, 2 Dajlet, 1x USB, 1x USB-C, Zëzë
15,08
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
GB-P.SUP.16/B
Informata të shpejta
(0)
USB Adapter i Rrymës, 2.4 A, 2 Dajlet, 2x USB, Kabllo, Zëzë
12,68
Më shumë
Dërgesa Falas
w
GB-USBDOCK10
Informata të shpejta
(0)
Stacioni Docking, HDMI, LAN, USB3.0, SD
67,73
Më shumë
Dërgesa Falas
w
IB-HUB1404
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: IB-HUB1404
Stacioni Docking, USB 3.0, Lexues i Kartelave, 60mm
57,01
Më shumë
Dërgesa Falas
w
GB-CAB031
Informata të shpejta
(0)
USB-C / DP Video Kabllo, e Zezë, Mashkull / Mashkull, 4K, 1.2 m
23,77
Më shumë
Dërgesa Falas
w
GB-CAB030
Informata të shpejta
(0)
Audio / Video Kabllo, e Zezë, Mashkull / Mashkull, 4K, 1.8 m
26,33
Më shumë
Dërgesa Falas
w
GB-USBAD11
Informata të shpejta
(0)
USB-C në microUSB Adapter, USB-C Mashkull në microUSB Femëror
4,53
Më shumë
Dërgesa Falas
w
GB-USBAD10
Informata të shpejta
(0)
USB-C në USB3.0 Adapter, USB-C Mashkull në USB 3.0 Femëror
5,5
Më shumë
Dërgesa Falas
w
GB-CAB029
Informata të shpejta
(0)
Video Kabllo, e Zezë, Mashkull / Mashkull, FullHD, 1.8 m
23,59
Më shumë
Dërgesa Falas
w
GB-USBAD7
Informata të shpejta
(0)
USB Hub, USB-C Mashkull në VGA, USB 3.0 Femëror, USB-C , 0.2m
50,2
Më shumë
Dërgesa Falas
w
GB-CAB025/B
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: CCGB61650BK10
USB-C Kabllo, e Zezë, C-type Mashkull v3.1 / A-type Mashkull v2.0, 1 m
7,08
Më shumë
Dërgesa Falas
w
GB-CAB025/2B
Informata të shpejta
(0)
USB-C Kabllo, e Zezë, C-type Mashkull v3.1 / A-type Mashkull v2.0, 2 m
7,74
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
GB-CAB025/2W
Informata të shpejta
(0)
USB-C Kabllo, e Bardhë, C-type Mashkull v3.1 / A-type Mashkull v2.0, 2 m
7,74
Më shumë
Dërgesa Falas
w

 

 

Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.