besplatna online alb
Skip Navigation Links.

Mini burmashina dhe gdhendës me pajisje

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 1 од 1
DREMEL 290-1
Informata të shpejta
(0)

Burmashinë, 35 W, 230 V

50,98
Më shumë
Dërgesa Falas
w
MICROMOT 50/E
Informata të shpejta
(0)
Mini Bormashine, Gjelbër / Verdhe, 40 W
51,86
Më shumë
Dërgesa Falas
w
MICROMOT 50/EF
Informata të shpejta
(0)
Mini Bormashine, Gjelbër / Verdhe, 40 W
47,71
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
ROTACRAFT RC12
Informata të shpejta
(0)
Mini Bormashine, e Verdhe
42,27
Më shumë
Dërgesa Falas
w
DREMEL 4000-4/65
Informata të shpejta
(0)
Mini Bormashine, Zezë / Gri, 175 W
190,04
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w

 

 

Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.