Skip Navigation Links.

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 1 од 1
MHS-91
Informata të shpejta
(0)

Lupë me duar ndihmëse.

7,82
Më shumë
Dërgesa Falas
w
FIXP.SLDLE02
Informata të shpejta
(0)

Llupë me duar ndihmëse për punë të ndryshme elektronike.

39,32
Më shumë
Dërgesa Falas
w
HH-391A
Informata të shpejta
(0)

Llupë me duar ndihmëse

7,08
Më shumë
Dërgesa Falas
w
FIXPOINT SLDH01
Informata të shpejta
(0)

Mbajtës i pllakave për qarqe per pune dhe riparim te thjesht. Me mundesi te rrotullimit te pllakes per 360*.

21,63
Më shumë
Dërgesa Falas
w
ZD-11F
Informata të shpejta
(0)

Mbajtes PCB per procesin e saldimit dhe desaldimit me nje shtoce mbi stacionin punes.

174,72
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
VELLEMAN VTTV2
Informata të shpejta
(0)

Mengele precize, 75mm.

39,32
Më shumë
Dërgesa Falas
w
RND 550-00288
Informata të shpejta
(0)

Mengeme precize 120mm.

31,75
Më shumë
Dërgesa Falas
w
RND 550-00289
Informata të shpejta
(0)

Mengene, 50mm.

17,71
Më shumë
Dërgesa Falas
w
RND 550-00290
Informata të shpejta
(0)

Mengene, 55mm.

25,37
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
PD-376
Informata të shpejta
(0)

Mengene precize, 68mm.

44,2
Më shumë
Dërgesa Falas
w

 

 

Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.