besplatna online alb
Skip Navigation Links.

Kablle dhe Aksesorë për celularët

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 1 од 4
GB-P.SUP.22/B
Informata të shpejta
(1)
USB Mbushës për në Veturë, 3.1 A, 2 Dajlet, 2x USB, Zëzë
12,29
Më shumë
Dërgesa Falas
w
GB-P.SUP.31
Informata të shpejta
(0)
USB Mbushës për në Veturë, 3.1 A, 3 Dajlet, 2x USB, 1x microUSB, Zëzë
9,81
Më shumë
Dërgesa Falas
w
P.SUP.USB2042
Informata të shpejta
(0)
USB Mbushës për në Veturë, 2.1 A, 1 Dajle, 1x USB, Zëzë
11,57
Më shumë
Dërgesa Falas
w
GB-P.SUP.12/B
Informata të shpejta
(0)
USB Mbushës për në Veturë, 10 A, 4 Dajlet, 4x USB, Zëzë
19,66
Më shumë
Dërgesa Falas
w
CABS.P.SUP.02/B
Informata të shpejta
(0)
USB Mbushës për në Veturë, 7.2 A, 4 Dajlet, 4x USB, QC3.0, Zëzë
23,77
Më shumë
Dërgesa Falas
w
GB-PBANK14/10
Informata të shpejta
(0)
Bateri e Jashtme, Univerzale, 3 A, 10 Ah, Wireless Charger, 2 x USB, USB-C, QC3
34,31
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
NE-PBANK01/5
Informata të shpejta
(0)
Bateri e Jashtme, Univerzale, 2.4 A, 5 Ah, Wireless Charger, USB, QC3
24,65
Më shumë
Dërgesa Falas
w
NE-PBANK01/10
Informata të shpejta
(0)
Bateri e Jashtme, Univerzale, 2.4 A, 10 Ah, Wireless Charger, USB, USB-C, QC3
34,31
Më shumë
Dërgesa Falas
w
NE-HEADP10
Informata të shpejta
(0)
" Kufje, Bluetooth, në Vesh, Mikrofon, Bateri e Integruar"
61,83
Më shumë
Dërgesa Falas
w
NE-HEADP13
Informata të shpejta
(0)
" Kufje, Bluetooth, në Vesh, Mikrofon, Bateri e Integruar"
27,92
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
NE-BTHS01
Informata të shpejta
(0)
" Kufje, Bluetooth, në Vesh, Mikrofon, Bateri e Integruar"
66,84
Më shumë
Dërgesa Falas
w
SWX-BLUEHS00BL
Informata të shpejta
(0)
" Kufje, Bluetooth, Mikrofon, Bateri e Integruar"
25,37
Më shumë
Dërgesa Falas
w
NE-HEADP17
Informata të shpejta
(0)

Kufje sport, Bluetooth, Varëse për vesh, mikrofon, bateri e integruar, 8 orë kohëzgjatje, e zezë

 

31,75
Më shumë
Dërgesa Falas
w
NE-HEADP18
Informata të shpejta
(0)

Kufje, Bluetooth, Mikrofon, Bateri e integruar, 5 orë kohëzgjatje, e zezë

48,17
Më shumë
Dërgesa Falas
w
NE-HEADP19
Informata të shpejta
(0)

Kufje, Bluetooth, Mikrofon, 24 orë kohëzgjatje, Mbushje e shpejtë, e zezë

52,58
Më shumë
Dërgesa Falas
w

 

 

Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.