Skip Navigation Links.

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 1 од 1
FLUKE DS703FC
Informata të shpejta
(0)
VIDEO MICROSC.VideoScope 1.2m
2.729,65
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
EXTECH HDV610
Informata të shpejta
(0)

Kamere inspektimi me 5.5mm makro sonda fleksibile me gjatesi 1m dhe 60° FOV.

2.004,68
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
EXTECH BR250
Informata të shpejta
(0)

Kamerë për vëzhgim, për inçizime në vende vështirë të arritshme.

349,82
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
RND 355-00004
Informata të shpejta
(0)
CAM.VIDEO Micr.640x480,0.1m,8mm
102,92
Më shumë
Dërgesa Falas
w
RND 355-00009
Informata të shpejta
(0)
CAM.VIDEO Micr.640x480,0.08m,8mm
103,55
Më shumë
Dërgesa Falas
w
FLIR VS70 GM KIT
Informata të shpejta
(0)

Video baroscope me rezulicion te larte dhe rezistent ndaj uji me nje ekran me ngjyra 5.7".

1.530,62
Më shumë
Dërgesa Falas
w
PKT-P5600
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: P 5600

Video Baroskop me funksion te videos dhe fotos per perdorim ne lokacione te veshtira.

170,44
Më shumë
Dërgesa Falas
w
EXTECH HDV600
Informata të shpejta
(0)

Videoscope me kualitet të lartë per kapjen e objekteve me rezolucion te larte te lokalizuar ne vende qe veshtire arrihen.

1.768,27
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w

 

 

Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.