Skip Navigation Links.

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 1 од 2
HDD PC17
Informata të shpejta
(0)

Hard disk 3.5" S-ATA, 2TB.

89,48
Më shumë
Në stok
w
CMP-HDD NB9
Informata të shpejta
(0)

2.5" hard disk S-ATA, 500GB.

59,77
Më shumë
Në stok
w
HDD PC13
Informata të shpejta
(0)

3.5" hard disk S-ATA, 1TB.

79,69
Më shumë
Në stok
w
CMP-HDD NB7
Informata të shpejta
(0)

2.5" hard disk S-ATA, 1TB.

107,41
Më shumë
Në stok
w
HDD PC23
Informata të shpejta
(0)

Hardisk 3.5'', 4TB, 64MB

179,14
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
INT-25U3-01T02
Informata të shpejta
(0)

Hardisk i jashtëm 1TB me siguri te enkriptuar.

133,59
Më shumë
Në stok
w
SP-25U3-02T03
Informata të shpejta
(0)

Hardisk i jashtëm anti-shock dhe rezistent ndaj uji. 2TB.

113,56
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
TOS-25U3-03T01
Informata të shpejta
(0)

Hardisk i jashtëm, 3TB.

143,27
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
INT-35U3-04T01
Informata të shpejta
(0)

Hardisk i jashtëm 4TB.

149,44
Më shumë
Në stok
w
SP-25U3-01T02
Informata të shpejta
(0)

Hardisk i jashtëm 1TB.

84,19
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
SP-25U3-01T03
Informata të shpejta
(0)

Hardisk i jashtëm anti-shock dhe rezistent ndaj uji, 1TB.

98,44
Më shumë
Në stok
w
SIG-25U3-01T01
Informata të shpejta
(0)

Hardisk i jashtëm 2.5", 1TB.

102,66
Më shumë
Në stok
w
SP-25U3-02T02
Informata të shpejta
(0)

Hardisk i jashtëm anti-shock dhe rezistent ndaj uji. 2TB.

113,87
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
INT-25U3-01T01
Informata të shpejta
(0)

Hardisk i jashtëm me WiFi dhe lexues te kartelave, 1TB.

107,5
Më shumë
Në stok
w
VER-18U3-128T01
Informata të shpejta
(0)

Hardisk i jashtëm SSD 128GB.

121,04
Më shumë
Në stok
w

 

 

Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.