Skip Navigation Links.

Akcion, IP dhe web kamerë

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 1 од 3
CSACW100
Informata të shpejta
(0)

Akcion HD kamerë 1080p , rezistent ndaj uji , WiFi.

52,1
Më shumë
Dërgesa Falas
w
CSAC200
Informata të shpejta
(0)

Akcion HD kamerë 720p , rezistent ndaj uji.

26,57
Më shumë
Dërgesa Falas
w
CL-AC360
Informata të shpejta
(0)

Akcion HD kamerë 360°, 2K, Wi-Fi, waterproof.

73,72
Më shumë
Dërgesa Falas
w
CL-AC40
Informata të shpejta
(0)

Akcion kamerë 4K, waterproof, WiFi.

67,81
Më shumë
Dërgesa Falas
w
NE-AC04
Informata të shpejta
(0)

Akcion kamerë 4K ultra HD Wi-Fi.

58
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
NE-AC05
Informata të shpejta
(0)

Akcion kamerë 4K Wi-Fi.

78,63
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
NE-AC03
Informata të shpejta
(0)

Akcion kamerë Full HD 1080p me Wi-Fi.

38,34
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
CSAC300
Informata të shpejta
(0)

Akcion kamerë FULL HD 1080p, waterproof.

61,92
Më shumë
Dërgesa Falas
w
CL-AC21
Informata të shpejta
(0)

Akcion kamerë FULL HD 1080p Wi-Fi, e zeze.

43,88
Më shumë
Dërgesa Falas
w
CSACWG100
Informata të shpejta
(0)

Akcion Kamerë Full HD 1080p, rezistente ndaj uji, WiFi,GPS.

118,47
Më shumë
Dërgesa Falas
w
CSAC100
Informata të shpejta
(0)

HD kamerë 720p, e qëndrueshme ndaj ujit.

14,31
Më shumë
Nuk ka në stok
w
SAS-CARCAM20
Informata të shpejta
(0)

HD kamerë 2.7" për veturë

59,84
Më shumë
Dërgesa Falas
w
TPL-NC200
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: NC200

Ip kamerë e brendshme per siguri

54,07
Më shumë
Dërgesa Falas
w
SAS-IPCAM360W1
Informata të shpejta
(0)

Ip kamerë sigurie e brendshme

67,81
Më shumë
Dërgesa Falas
w
SAS-IPCAM180W1
Informata të shpejta
(0)

Ip kamerë sigurie e brendshme

47,71
Më shumë
Dërgesa Falas
w

 

 

Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.