besplatna online alb
Skip Navigation Links.

Lamp Liquidation

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 1 од 3
LAMP 9081
Informata të shpejta
(0)

Fasonkë E5.5 for PCB.

0,13
Më shumë
Dërgesa Falas
w
LAMP EF17HQ
Informata të shpejta
(0)

Lamp ekonomike ,

230V , 9W , E14, e zjarret

0,91
Më shumë
Dërgesa Falas
w
LAMP LR04B
Informata të shpejta
(0)

LED drite litari me 300 LEDs te kalterta, 5m

8,85
Më shumë
Dërgesa Falas
w
LAMP L15HQ
Informata të shpejta
(0)

LED reflektor me fuqi të lartë dhe me 3 LED's,

12V, 3W, GU5.3, e bardhë e ftohtë

1,47
Më shumë
Dërgesa Falas
w
LAMP L14HQ
Informata të shpejta
(0)

LED reflektor me 3 LED-s , 

12V, 3W, GU5.3, me nxehtësi të bardhë

1,47
Më shumë
Dërgesa Falas
w
LAMP MR1612LHQ
Informata të shpejta
(0)

LED lampe me ultra ndriqim me 12LEDs ,

12V, 1.2W,GU5.3, e bardhe e ftohte

1,47
Më shumë
Dërgesa Falas
w
LAMP-30083
Informata të shpejta
(0)

LED lampe me fuqi te larte dhe me 18 LED's.

12V,1.5W,GU5.3, e bardhe

1,47
Më shumë
Dërgesa Falas
w
LAMP L91HQ
Informata të shpejta
(0)

LED lampë per vetura

1,35
Më shumë
Dërgesa Falas
w
LAMP 9729G
Informata të shpejta
(0)

LED Llambë 12V, E10.

0,43
Më shumë
Dërgesa Falas
w
LAMP LED01
Informata të shpejta
(0)

LED-bulb llambë kompakte 230V 3W BA15d 240Lm.

5,67
Më shumë
Dërgesa Falas
w
LED LAMP-121
Informata të shpejta
(0)

LED llampë 12V, IP65

7,66
Më shumë
Dërgesa Falas
w
LED LAMP-100
Informata të shpejta
(0)

LED llampe, 12V E14

0,69
Më shumë
Dërgesa Falas
w
LAMP 9228
Informata të shpejta
(0)

LED mini llambë.

0,81
Më shumë
Nuk ka në stok
w
LAMP 9232
Informata të shpejta
(0)

LED mini llambë.

0,6
Më shumë
Dërgesa Falas
w
LED LAMP214
Informata të shpejta
(0)

LED ne forme litari me 20 LEDs, 100cm e gjate, ngjyra e kuqe

3,55
Më shumë
Dërgesa Falas
w

 

 

Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.