Audio konektor 2mm për mondim në kabëll

RH-MKU1BU
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
HIRSCHMANN

Audio konektor 2mm per montim ne kabell, deri ne 6A, deri ne 60V DC, i kalter.

1,21
(me TVSH): 0,17
Qnt. Shportë
Në stok
w

RH-MKU1BU is 2 mm diameter miniature connector, nickel-plated with solder connection. Flexible, shatter-proof insulated sleeve.

It is used for making up connecting leads with a maximum external diameter of 2mm.

 

Features:

  • Rated current: 6A
  • Rated voltage: 60V DC
  • Color: blue
  • Housing material: PVC
  • Contact material: brass, nickel plated
Diametri 2 mm
Tensioni maksimal 60 V-AC
Rrymë maksimale 6 A
Gjatësia 39 mm
Pesha 2 g
Paisje shtesë

Produktet e ngjajshme
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.