Sonda Тestuese

PJP-2119R
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
ELECTRO-PJP
MFR Part No: 4411-d4-IEC-100-R
Sonda Мatëse, 12A, Kuqë
4,89
(me TVSH): 0,67
Qnt. Shportë
Dërgesa Falas
w

PJP-2119R is a single silicone test probe, red, 12A,100cm with 4mm male plug. Operating temperature range is (-60+180)°C.

Manufacturer code: 4411-d4-IEC-100-R 

Contents
Insulation
Gjatësia e kabllos 1 m
Max. current
12 A
Test lead tip
Kategori e tensionit
CAT III 1000V
CAT IV 600V
Paisje shtesë

Produktet e ngjajshme
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.