Skip Navigation Links.

Detektor Metali

VELLEMAN CS130
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
VELLEMAN
Metal Detector, Analog
95,58
(me TVSH): 13,18
Qnt. Shportë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w

Velleman CS130 - Metal detector to search for coins, jewelry, gold, silver, with a general purpose for detection and location of metals.

 

Features:

 • Telescopic stem with variable length
 • Comfortable arm support
 • Waterproof Probe
 • Headphones 3.5mm jack output
 • Analog indicator with metal type indication
 • Ability to change the amplification and sound level of the speaker
 • Function to eliminate background signals caused by mineralized
  soils
 • Power supply: 1 x 9V battery
 • Low battery indication
 • Length of the stem: (78 - 106) cm
 • Diameter of the probe (coil): Ф19cm
Paisje shtesë

Produktet e ngjajshme
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.