Skip Navigation Links.

IR termometër

MASTECH MS6530
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
MASTECH

IR termometër për përdorim të përgjithshëm. Përmbanë funksione bazike për matje.

29,39
(me TVSH): 4,05
Qnt. Shportë
Në stok
w

MASTECH MS6530 IR thermometer for general purpose applications. Contains basic functions for performing simple measurements.

 

Features:

  • Wide temperature measurement: (-20- 537)˚C
  • Emissivity: 0.95
  • Field of view: 12:1
  • Resolution: 0.1˚C
  • MAX, MIN, MAX – MIN, average value selectable
  • Double digital LCD display with backlight

 

Consisted of: MS6530, carrying case, manual.

Temperaturë e gamës -20 - 537 °C
Rezolucion optik
12:1
Emitim
Hyrje për sondë temperature
Jo
Rrezë laserike
Me një pikë
Leximi
MIN
MAX
DIF
High/Low alarme
Jo

Produktet e ngjajshme
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.