Skip Navigation Links.

Mini Amper Dara

UNI-T UT210D
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
UNI-T
TrueRMS Mini Amper Dara, AC/DC-A, 200 A, TRMS
47,16
(me TVSH): 6,5
Qnt. Shportë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w

UNI-T UT210D - True RMS 200А AC/DC mini clamp meter, for general purpose designed for easy measurement operation in limited space.

 

Features:

  • TRMS 200A AC / DC
  • Non-Contact voltage detector
  • Lightweight, ergonomic design
  • Backlight display
  • Zero mode

Set contents: clamp meter, test leads, temperature probe, carrying case and user manual.

Paraqitje e displeit 2.000
Response
AC Rrymë 200 A
DC Rrymë 200 A
AC Tension 600 V
DC Tension 600 V
Saktësi 2 %
Rezistencë 20 MΩ
Frekuencë 60 kHz
Kapaciteti 20.000 µF
Temperaturë e gamës -40 - 1000 °C
Faktori i plotësisë
Jo
MIN/MAX Funksioni
Jo
DataHOLD
Po
Inrush function
Jo
Lidhje me kompjuter
Jo
Indikator për bateri të dobët
Po
Max. cable diameter 17 mm
Paisje shtesë

Produktet e ngjajshme
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.