Skip Navigation Links.

Aplikacion Softverik

METREL A-1291
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
METREL
MFR Part No: METREL A-1291
Aplikacion Softverik, EuroLink PRO, RS232-PS/2, USB
135,61
(me TVSH): 18,7
Qnt. Shportë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w

A-1291 EuroLink PRO pako softuerike për prëdorim me Metrel testerët të instalimeve.

 

Kompleti përmban: CD me softuer, USB dhe RS232/PS2 kabllo dhe udhëzim për përdorim.

Paisje shtesë

Produktet e ngjajshme
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.