Skip Navigation Links.

Tester i izolimit MI-3121

METREL MI-3121
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
METREL
MFR Part No: MI 3121

Instrument për matje të rezistencës së izolimit deri 1000V dhe kontrollë e pandërprerjes në përçuesin mbrojtës.

464,56
(me TVSH): 64,08
Qnt. Shportë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w

MI-3121 - instrument për matje të rezsitencës së izolimit deri 1000V dhe pandërprerjes në përçuesin mbrojtës, i zbatuar për verifikim, qëndresë dhe testim periodik të instalimeve elektrike.

 

Karakteristika:

  • Tension i ndryshueshëm nga 50-1000V
  • Matje e tensionit dhe frekuencës
  • PASS/FAIL rezultate
  • Mbajtës magnetik 
  • Mbushës i ndërtuar me bateria
  • Pajisje matëse me certifikim për kalibrim

 

Kompleti përmban: instrument, test kabllo dhe sonda, kapësa, adapter për mbushje të baterive, bateri dhe udhëzim për përdorim.

Memori
Po
Distancë matëse 0 - 30 GΩ
Rregullimi i test tensionit
po
Test tension maksimal 1.000 V
Saktësi i test tensionit 3 %
Saktësi e matjes 5 %
Kategori e tensionit
CAT III 600V
CAT IV 300V
Paisje shtesë

Produktet e ngjajshme
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.