Skip Navigation Links.

Analizues 3-fazorë i konsumit me WiFi

CIR-M57020
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
CIRCUTOR

Analizues 3-fazorë i konsumit  me WiFi, e cila monitoron dhe mbledh te dhena elektrike me konsum te energjise.Eshte e lehte te instalohet dhe te vendoset me "clip", bazuar ne sistemin DINZERO - WiBee

407,53
(me TVSH): 56,21
Qnt. Shportë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w

Circutor WiBee (M57020) is a three-phase energy meter designed to monitor electrical energy consumption. Due to the special design and WiFi communication, WiBee can be easily mounted onto the measuring point (cable free), and simply connects to the PowerStudioScada software  and / or smartphone through an appropriate application.


Features:

  • Special design for mounting on the measuring point, cable free,  by simply “clicking” on the fuse
  • Direct connection, current measuring circuits with open current transformers
  • Current range of up to 63A
  • Connectivity WiFi (IEEE802.11)
  • Compatible with Power Studio SCADA software
  • Connection with smartphone via free WiBee APP application
  • Monitoring of electricity consumption in real-time, archive analysis, alarms
  • Built-in WEB interface

 

The kit contains:

  • Circutor WiBee M57020-phase meter
  • Manual
Hyrja e tensionit 3
Hyrja e rrymës 3
Tensioni pune L-N 85 - 265 V
Saktësi V 2 %
Memory
Komunikimi
WiFi

Produktet e ngjajshme
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.