Skip Navigation Links.

Element nxehës për desaldues SH-60H

SR SH-60H/SO
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
SOLOMON

Element nxehës për përdorim në desaldues Solomon SH-60.

0,86
(me TVSH): 0,12
Qnt. Shportë
Në stok
w

SH-60H - heating element for use with Solomon SH-60 desoldering iron.

Paisje shtesë

Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.