Skip Navigation Links.

Pompë desalduese me nxehës

SR SH-60/SO
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
SOLOMON

Pompë desalduese me nxehës për desaldim të komponenteve elektronike.

9,49
(me TVSH): 1,31
Qnt. Shportë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w

Desoldering pump with heater for deslodering of electronic components.

 

Features:

  • Power supply: 230V-AC
Paisje shtesë

Produktet e ngjajshme
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.