Dorezë desalduese SL-916G

SL-916G
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
SOLOMON

Dorezë desalduese per stacionin saldues dhe desaldues Solomon SL-916.

38,84
(me TVSH): 5,36
Qnt. Shportë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w

SL-916G Desoldering gun for use with Solomon SL-916 soldering and desoldering station.

Mbushje 24 V-AC
Fuqia 50 W
Paisje shtesë

Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.