Stacion Saldimi

WELL. PES50
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
WELLER

Stacion Saldimi, 50W.

95,02
(me TVSH): 13,11
Qnt. Shportë
Dërgesa Falas
w

Weller PES50 soldering iron, 50W, compatible with soldering station WES50D.

Features:

  • Power: 50W
  • Operating voltage: 24V
  • Compatibility: WES50 

Iron power supply 24 V
Power 50 W
Gama e temperaturës operative 50 - 550 °C
Tip type
ET
Paisje shtesë

Produktet e ngjajshme
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.