Element nxehës për stacion saldimi 971H

SR 971H/SO
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
SOLOMON
MFR Part No: SR-971H

Element nxehës për stacion saldimi Solomon SR-976.

10,35
(me TVSH): 1,43
Qnt. Shportë
Në stok
w

Solomon 971H - heating element for use with Solomon SR-976 soldering iron.

Mbushje 24 V-AC
Fuqia 50 W

Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.