Maje salduese 30T-B

SR 30T-B/SO
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
SOLOMON

Maje salduese per  Solomon SL-30CMCESD.

2,95
(me TVSH): 0,41
Qnt. Shportë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w

Solomon 30T-B soldering tip round type for use with Solomon SL-30CMCESD soldering iron.

Iron compatibility
SL-30CMCESD
Përfundim
Rrotullor
0,5 mm
Paisje shtesë

Produktet e ngjajshme
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.