Maje salduese 822

SR 822/SO
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
SOLOMON
MFR Part No: 822

Maje salduese me Solomon SL-20 dhe SL-30.

2,47
(me TVSH): 0,34
Qnt. Shportë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w

Solomon 822 - soldering tip round type for use with Solomon SL-20 and SL-30 soldering iron.

Përfundim
Rrotullor
0,8 mm
Iron compatibility
SL-20, 30
Paisje shtesë

Produktet e ngjajshme
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.