Skip Navigation Links.

Saldues me mbushes me USB

ZD-20U
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
PUCTEC

Saldues me mbushes me USB, 80W, per riparime bazike elektronike.

6,54
(me TVSH): 0,9
Qnt. Shportë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w

USB powered soldering iron, 8W power, intended for hobbyists and basic electronic repairs.

 

Features:

  • Fast heating in less than 15 seconds, cooling for 30 seconds
  • LED indication
  • Protective cap for the soldering tip
  • Automatic switch-on when touching the metal part of the housing
  • Automatic shutdown in 25 seconds when the iron is not used
  • Cable length: 1.35m
Mbushje (DC) 5 V-DC
Fuqia 8 W
Paisje shtesë

Produktet e ngjajshme
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.