Skip Navigation Links.

Saldues magnastat

WEL.W101
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
WELLER
MFR Part No: T0056104699N

Saldues magnastat i cili temperaturen punuse e arrin thjesht duke ndrruar "sensin e temperatures" ne butonin.

136,27
(me TVSH): 18,8
Qnt. Shportë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w

Weller W101 - Magnastat soldering iron system operates through a ferro-magnetic sensing device which changes its characteristics when specific temperatures are reached. Working temperature selection is achieved by simply changeing the “temperature sensing“ soldering tip.

 

Features:

  • Standard tip: CT6E7 (370°C)
  • Available tips: 310°C, 370°C and 425°C
Iron power supply 230 V
Fuqia 100 W
Soldering protection class
I
Tip type
PT
LT
Paisje shtesë

Produktet e ngjajshme
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.