Konektor SMA

SMA-202
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 

Konektor SMA.

0,67
(me TVSH): 0,09
Qnt. Shportë
Në stok
w

Female SMA connector for chassis.
Chassis mounting
.

Features:

  • Connector A: SMA female
  • Dimension: (12,7x12,7x12,5)mm
  • Material: brass, nickel
Dimensionet 12,7x12,7x12,5 mm
Materiali
metal
Pesha 15 g

Produktet e ngjajshme
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.