Konektor adapter MUHF/SMA

MU-204
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 

Konektor adapter MUHF-M/SMA-F.

1,29
(me TVSH): 0,18
Qnt. Shportë
Dërgesa Falas
w

Connector adapter МiniUHF male to SMA female.


Features:

  • ConnectorA: МiniUHF male
  • ConnectorB: SMA female
  • Lenght: 24,5mm
  • Diameter: 11,5mm
  • Material: brass, nickel
Gjatësia 24,5 mm
Diametri 11,5 mm
Materiali
metal
Pesha 10 g

Produktet e ngjajshme
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.