Konektor adapter MUHF/BNC

MU-203
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 

Konektor adapter MUHF-F/BNC-M.

1,6
(me TVSH): 0,22
Qnt. Shportë
Dërgesa Falas
w

Connector adapter МiniUHF female to BNC male.

 

Features:

  • ConnectorA: МiniUHF female
  • ConnectorB: BNC male
  • Lenght: 30,8mm
  • Diameter: 14,5mm
  • Material: brass, nickel
Gjatësia 30,8 mm
Diametri 14,5 mm
Materiali
metal
Pesha 14 g

Produktet e ngjajshme
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.