Konektor adapter MUHF/N

MU-202
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 

Konektor adapter MUHF - M/N-F.

2,07
(me TVSH): 0,29
Qnt. Shportë
Dërgesa Falas
w

Connector adapter МiniUHF male to N female.

 

Features:

  • Connector A: МiniUHF male
  • Connector B: N female
  • Lenght: 35,3mm
  • Diameter: 15,6mm
  • Material: brass, nickel
Gjatësia 35,3 mm
Diametri 15,6 mm
Materiali
metal
Pesha 13 g

Produktet e ngjajshme
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.