Konektor MUHF

MU-001
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 

Konektor MUHF per RG174.

1,42
(me TVSH): 0,2
Qnt. Shportë
Dërgesa Falas
w

Male MiniUHF connector for RG174 flexible cable.
Crimp 
type.

 

Features:

  • Length: 22,8mm
  • Diameter: 11,5mm
  • Material: brass, nickel
Gjatësia 22,8 mm
Diametri 11,5 mm
Materiali
metal
Pesha 8 g
Paisje shtesë

Produktet e ngjajshme
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.