Konektor adapter MUHF

MU 104
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 

Konektor adapter MUHF - F/F.

0,43
(me TVSH): 0,06
Qnt. Shportë
Dërgesa Falas
w

Connector adapter МiniUHF female to МiniUHF female.


Features:

  • ConnectorA: МiniUHF female
  • ConnectorB: МiniUHF female
  • Lenght: 33mm
  • Diameter: 10mm
  • Material: brass, nickel
Gjatësia 33 mm
Diametri 10 mm
Materiali
metal
Pesha 10 g

Produktet e ngjajshme
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.