Konektor MUHF

MU 103
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 

Konektor MUHF.

0,41
(me TVSH): 0,06
Qnt. Shportë
Dërgesa Falas
w

Female MiniUHF connector for chassis mounting.

Features:

  • Length: 22mm
  • Diameter: 14mm
  • Material: brass, nickel
Gjatësia 22 mm
Diametri 14 mm
Materiali
metal
Pesha 7 g

Produktet e ngjajshme
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.