Konektor MUHF

MU-01F-DGN
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 

Konektor MUHF per RG58.

0,43
(me TVSH): 0,06
Qnt. Shportë
Dërgesa Falas
w

Female MiniUHF connector for RG58 flexible cable.
Crimp 
type.

 

Features:

  • Length: 23,6mm
  • Diameter: 10mm
  • Material: brass, nickel
Gjatësia 23,6 mm
Diametri 10 mm
Materiali
metal
Pesha 9 g
Paisje shtesë

Produktet e ngjajshme
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.