KRONE-lloj

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 2 од 2
TCA-5P
Informata të shpejta
(0)

Mbajtes per 5 krone module.

1,43
Më shumë
Dërgesa Falas
w
TCA-LP01
Informata të shpejta
(0)

Mbrojtës per krone module.

1,51
Më shumë
Dërgesa Falas
w
TCA-13/HR
Informata të shpejta
(0)

Arrester(gas discharge tube) 600V-DC.

0,9
Më shumë
Dërgesa Falas
w
TCA-50DC/HR
Informata të shpejta
(0)

Mbulues nga pluhuri per krone module.

6,03
Më shumë
Dërgesa Falas
w
TCA-20DC/HR
Informata të shpejta
(0)

Mbulues nga pluhuri per krone module.

1,06
Më shumë
Dërgesa Falas
w
TCA-100DC/HR
Informata të shpejta
(0)

Mbulues nga pluhuri per krone module.

10,05
Më shumë
Dërgesa Falas
w
ARRES-GD82R600A
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: GD82R600ABH ROHS

Arrester (tub i gazit) 600V-DC.

0,22
Më shumë
Dërgesa Falas
w
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.