Datë, Komunikativ

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 1 од 17
IDP-14/HR
Informata të shpejta
(0)

14 Pin IDC konektor për kablla.

0,78
Më shumë
Në stok
w
IDP-16/HR
Informata të shpejta
(0)

16 Pin IDC konektor për kablla.

0,78
Më shumë
Në stok
w
IDP-20/HR
Informata të shpejta
(0)

20 Pin IDC konektor për kablla.

0,78
Më shumë
Në stok
w
IDP-26/HR
Informata të shpejta
(0)

26 Pin IDC konektor për kablla.

0,28
Më shumë
Në stok
w
FCB-20/HR
Informata të shpejta
(0)

IDC konektor 20-pin per montim ne kabllo.

1,28
Më shumë
Në stok
w
FCB-24/HR
Informata të shpejta
(0)

IDC konektor 24-pin per montim ne kabllo.

0,24
Më shumë
Në stok
w
HER 10/HR
Informata të shpejta
(0)

IDC konektor 10-pin PCB , 90shkalle.

0,68
Më shumë
Në stok
w
HER 14/HR
Informata të shpejta
(0)

IDC konektor 14-pin PCB , 90shakalle.

0,22
Më shumë
Në stok
w
HER 16/HR
Informata të shpejta
(0)

IDC konektor 16-pin PCB , 90shkalle.

0,72
Më shumë
Në stok
w
IDP-10/HR
Informata të shpejta
(0)

10 Pin IDC konektor për kablla.

0,78
Më shumë
Në stok
w
IDP-40/HR
Informata të shpejta
(0)

40 Pin IDC konektor për kablla.

0,28
Më shumë
Në stok
w
IDP-60/HR
Informata të shpejta
(0)

60 Pin IDC konektor për kablla.

0,94
Më shumë
Në stok
w
BHS-40/HR
Informata të shpejta
(0)

IDC konektor 40-pin PCB.

0,05
Më shumë
Në stok
w
FCB-30/HR
Informata të shpejta
(0)

IDC konektor 30-pin per montim ne kabllo.

0,78
Më shumë
Në stok
w
FCB-40/HR
Informata të shpejta
(0)

IDC konektor 40-pin per montim ne kabllo.

0,72
Më shumë
Në stok
w
eu rakomet alb
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.