Konektor i antenës për vetura

CAR-002
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 

Konektor i radio-antenës për vetura, mashkull.

0,68
(me TVSH): 0,09
Qnt. Shportë
Në stok
w

Male antenna connector for auto-radio.

 

Features:

  • Connection 1: male connector for auto-radi
  • Cable mounting: soldering
  • Colour: silver
  • Housing Material: metal
Ngjyra
 e zezë
Materiali
plastikë
Dimensionet 13x15x55 mm
Pesha 4 g

Produktet e ngjajshme
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.