Konektor ndezës i cigares për në vetura

CAR-001
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 

DC konektor ndezes i cigares per ne vetura, mashkull.

0,75
(me TVSH): 0,1
Qnt. Shportë
Në stok
w

Male cigar lighter DC power connector.

 

Features:

  • Connection 1: male connector 12V
  • Cable mounting: soldering
  • Maximum current 3,5A
  • With cable protector
  • Colour: black
  • Housing Material: plastic
Ngjyra
 e zezë
Materiali
plastikë
Dimensionet 20x20x40 mm
Pesha 29 g

Produktet e ngjajshme
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.