Maus për lojëra

NE-MOUSE04
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
Nedis

Maus ndricues per lojera me 8 butona dhe 4000dpi.

24,3
(me TVSH): 3,35
Qnt. Shportë
Në stok
w

Never miss a shot with this precision eight-button Nedis® Gaming Mouse.
With an optical resolution of up to 4000 dpi, this mouse offers all the exact control that gamers require.
Switch between four settings depending on the game you are playing – from slow, precise shots to high-speed motion and mayhem.
The beautiful ergonomic design has not sacrificed comfort for durability: there's more than five million strokes in this mouse.
Connect it to your PC via the USB port and watch the backlights illuminate this stylish, sleek and essential gaming accessory.


Features:

  • Illuminated mouse
  • Eight-button mouse with an optical resolution of up to 4000 dpi
  • Durable - braided cable for resilience and stroke life of over 5 million

Package contents:

  • Gaming mouse
Lloji i koneksionit
USB
Sensor type
Rezolucioni 4.000 dpi
Ngjyra
 e kaltër
 e zezë
Gjatësia e kabllos 1,5 m
Supported OS
Windows 7
Windows 8
Windows 10
Pesha 280 g
Paisje shtesë

Produktet e ngjajshme
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.