SOC.NPR-1700-RT

SOC.NPR-1700-RT
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
socomec
UPS 1700VA/1350W+AVR+BAT,RACK
465,3
(me TVSH): 64,18
Qnt. Shportë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
UPS 1700VA/1350W+AVR+BAT,RACK
Output power 1.700 VA
Fuqia dalëse 1.350 W
Voltage 220 - 240 V-AC
Voltage range 161 - 274 V-AC
Gama e frekuencës
50/60 MHz
Orë e punimit: ± 7 min
Pesha 18 kg
Paisje shtesë

Produktet e ngjajshme
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.